BRAVO! Tri medalje za pančevačke džudiste na međunarodnom turniru

Džudisti Dinama na turniru “Velikani Vojvodine 2024” osvojili su srebro i dve bronze

10:42

27.10.2024

U Novom Sadu održano je međunarodni džudo turnir „Velikani Vojvodine 2024“ na kome je učestvovalo sedam takmičara džudo kluba Dinamo iz Pančeva. Osvojili su tri medalje, i to jednu srebrnu i dve bronzane.

Hristina Dimitrijevski, u kategoriji mlađe devojčice do 32 kg, osvojila je srebrnu medalju, Luka Ivanović, u kategoriji stariji poletarci do 50 Kg, osvojio je bronzanu medalju i Aleksandar Popović, u kategoriji stariji dečaci do 60 kg, takođe je osvojio bronzanu medalju.

Na turniru, koji je održan 26. oktobra,  učestvovalo je oko 400 takmičara iz Srbije, 5 zemalja regiona i Rusije.

JOŠ JEDAN USPEH DŽK DINAMO: Pančevačke džudistkinje bronzane u Beočinu

SREBO ZA RADANA Džudista Jedinstva došao do odličja na međunarodnom turniru u Boru