DVE MEDALJE ZA PANČEVCE U BORU Karatisti Mladosi osvojili zlato i bronzu na tradicionalnom Kupu Bakra 2023! FOTO

16:02

02.10.2023

KK Mladost

U Boru je održan tradicionalni Kup Bakra 2023. na kojem je nastupilo 440 takmičara iz 40 klubova iz Rumunije, Srbije, Bugarske. Među njima je bilo šest takmičara iz karate kluba Mladost Pančevo.

Prvo mesto u kategoriji muških nada u borbama osvojio je Filip Vujinović. Treće mesto među ženskim nadama u borbama osvojila je Danka Drljača, a među pionirima u borbama Marijan Vuković.

KK Mladost

Odlično su se borili, ali su bez medalje ostali Nemanja Računica, Milica Vuković i Nina Kostić.

– Dobar nastup na međunarodnom takmičenju za naše takmičare, jasno se vidi napredak u formi i spremnost za neredna takmičenja, rekao je trener ekipe Tihomir Makitan.

Sledeće nedelje kadeti i juniori nastupaju na prvenstvu Vojvodine u Novom Bečeju.

PANČEVCI SE VRATILI SA DVE MEDALJE IZ BIH Karatisti KK Mladost na 23. Kupu Lukavca osvojili zlato i bronzu!

ODRŽANO BALKANSKO PRVENSTVO ZA DECU: Karatisti KK „Mladost“ uspešni na prestižnom takmičenju