LAJOVIĆ U DRUGOM KOLU PARIZA Srpski teniser počistio Francuza Bonzija u dva seta! Sledeći protivnik De Minor!

15:43

31.10.2023

printscreen/ig

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se danas u drugo kolo Mastersa u Parizu, pošto je u dva seta pobedio 77. tenisera sveta Francuza Benžamina Bonzija 7:5, 6:3.

Lajović, koji je kao „srećni gubitnik“ dobio priliku da zaigra u Parizu, do pobede je stigao posle sat i 28 minuta igre.

Srpski teniser je u šestom gemu prvog seta oduzeo servis protivniku, ali je odmah u narednom Bonzi uspeo da vrati brejk. U 12. gemu Lajović je iskoristio prvu set loptu i novim brejkom stigao do vođstva.

U trećem gemu drugog seta Bonzi je napravio brejk, ali je Lajović brejkovima u četvrtom i osmom gemu stigao do preokreta i pobede.

Lajović je u drugom kolu igrati protiv Australijanca Aleksa De Minora.

(Pančevac/Kurir)

LAJOVIĆ DOŠAO DO 3. KOLA MASTERSA U ŠANGAJU U narednom kolu čega ga nižerangirani protivnik! FOTO

NOVAK ĐOKOVIĆ I RITA ORA ZAJEDNO NA UTAKMICI: Malo ko očekivao da će baš njih dvoje videti na tribinama „Stad de Frans“ VIDEO